ADVERTIZING ZONE

Nový Nájsť Spôsob Liečby Podľa Chiropraktik

Nový Nájsť Spôsob Liečby Podľa Chiropraktik

Virginia Tech biochemist Brandon Jutras objavil celulárnej zložkou, ktorá prispieva k Lyme artritídu, vysiľujúce a veľmi bolestivý stav, ktorý je najčastejšie neskorej fáze príznak of Lyme disease.


Závažné Akútne Respiračné Syndróm - SAR je respiračné choroby, ktoré prvá infikovaných ľudí v Ázii, Severnej Amerike a v Európe koncom roka 2002 a začiatkom roku 2003.

SAR je spôsobený typ koronavirus, čo môže spôsobovať mierne až stredne horných dýchacích ciest a choroby, ako je napríklad prechladnutie.


Goji Cream

The quality-adjusted life year (TZV) a disability-adjusted life year (DALY) metriky sú podobné, ale vziať do úvahy, či osoba bola zdravá po diagnóze. Okrem počet rokov, ktoré prišli v dôsledku predčasnej smrti, tieto merania pridať súčasťou rokov stratila neschopnosti. Na rozdiel od YPLL, tieto merania ukazujú, bremeno uvalené na ľudí, ktorí sú veľmi chorí, ale kto žiť normálny život. Ochorenie, ktoré má vysoká morbidita, ale nízka úmrtnosť, má vysokú DALY a nízky YPLL. V roku 2004 Svetová Zdravotnícka Organizácia vypočítali, že 1,5 miliardy disability-adjusted life years, boli stratené na choroby a zranenia. 30 V rozvinutom svete, ochorenia srdca a mozgovej mŕtvice spôsobujú najväčšie straty života, ale neuropsychiatric podmienok, ako sú depresívne poruchy spôsobujú najväčšie rokov stratila neschopnosti.

zdravotnej starostlivosti medicína zdravie

Celkovo si myslím, že globalizácia znamená viac úžitku ako škody. V článku Kanavos et al. (2009), autori zvýšiť dobrý bod.


Globalizácia priniesla prístup na lieky od výrobcov menej rozvinutým krajinám, kde pacienti môžu buď to nemôže dovoliť, alebo by nemali mať prístup k nej. Z toho, čo som sa naučil v článkoch o Snyder et al. (2011) a Segouin et al. (2005), lekárov, študentov a ostatných zdravotníckych profesionálov dobrovoľne cestovať do iných krajín a zabezpečiť lekárske ošetrenie pre tých, ktorí buď nemôžu si to dovoliť, alebo mať prístup k nej inak.

Vek-súvisiace postupného pohybu porucha, choroba sa vychádza z tajomného die-off set nervových buniek, alebo neurónov v mozgu, ktoré jemné melódie telesného pohybu. Tieto neuróny, ktoré majú pôvod v midbrain štruktúry, substantia nigra), sú uvedené ako dopaminergic, pretože sa vylučujú látky, dopamín, na prenos pohybu-modulačné signály iným neurónom.

V čase, keď sa osoba začne prejavujúce príznaky ochorenia odhaduje sa, že 50% substantia nigra je dopaminergic neurónov už zomreli.

Základom liečby v počiatočnej fáze je podporná starostlivosť. Tí s menej závažné prejavy na začiatku urobia lepšie v dlhodobom horizonte ako tie, s vážnejším úvodnej prezentácie. Experimentálne chirurgickej intervencie s nervovými vrúbľovanie, po akútnej fáze je viac, ukázal nejaký úspech vo viacerých pacientov.